Provoz e-shopu pozastaven, e-shop je na prodej.
dominik.vlach@waltinternational.comZásnubní prsteny

Řadit: Cena:
0 Kč až 3000+ Kč
Zobrazit další produktyCelkem 0 položek1 z 1

Zásnubní prsteny

Zásnuby představují velký okamžik v našem životě. Většinou záleží na mužích, jakým způsobem se ženě vysloví a jak to celé podají. Zásnuby mohou být romantické, nevšední anebo jen formou vzájemné domluvy. K žádosti o ruku však patří také zásnubní prsten, který představuje symbol lásky a slibu manželského, který si v nejbližší době po zásnubách dáte. Zásnubní prsten zkrátka nesmí chybět. Výběr je tedy na muži, jaký zásnubní prsten pro svou vyvolenou zvolí. Při výběru hraje roli několik důležitých kritérií. Především to, jaký prsten by se ženě líbil, zda nosí spíše bílé nebo žluté zlato, či jiný kov a také v neposlední řadě záleží na finančních možnostech.

Zásnubní prsteny, které ji okouzlí

V nabídce najdete skutečně překrásné kousky zásnubních prstenů, které vás maximálně okouzlí. Mezi nejoblíbenější materiál patří tradičně žluté nebo bílé zlato. V kombinaci se třpytivým briliantem se jedná o skutečně překrásný kousek. Konečná cena se odvíjí od aktuální ceny zlata a velikosti prstenu. Pokud má žena drobnější prsty, pak je cena značně nižší. Záleží také na tom, jaký zvolíte kamínek. Zirkony jsou levnější a představují oblíbenou alternativu diamantů a briliantů. Ačkoliv se nejedná o drahý kámen, tak na první pohled vypadají téměř k nerozeznání. Ovšem mnoho mužů zvolí stříbro či chirurgickou ocel a prsteny jsou také moc pěkné.

Výběr zásnubních prstenů je skutečně pestrý. Kromě materiálu a kamenu, můžete volit také různé provedení samotného prstenu. Buď lze koupit jednoduchý klasický kroužek, nebo prsteny různě zdobené. Hlavně pánové nezapomínejte poměřit s prstenem své milé, abyste nezvolili špatnou velikost.