Co je to vlastně orgasmus


Dokážete popsat svými slovy, co je to orgasmus? Co je to slastné vyvrcholení? Vyvrcholení čeho to vlastně je? Ve skutečnosti na popis orgasmu neexistuje žádný výraz, je to nepopsatelný pocit rozkoše, blaženosti a radosti a nikdo jej nemůže pochopit, kdo jej neprožil. Svým způsobem se jedná o smysl i formu života a zasahuje až k samotným kořenům pochopení smyslu existence. Orgasmus dokonce předčí meditativní stav, je to krátkodobý záblesk vyššího vědomí, po němž každý z nás v hloubi duše touží. Každý touží milovat a být milován.

muž a žena

A co když to nefunguje

A teď si představte, že o tyto fantastické prožitky rázem přijdete. Penis se v kalhotách kroutí jako had, perfektně sice funguje jako trubička pro odtok moči, ale o erekci si můžete nechat jen zdát. K dosažení orgasmu je daleko a život se stává spíše přežíváním ze dne na den. Můžete se dokonce cítit jako otroci, uzavření v kolotoči každodenních povinností.

milenecký pár

S tím kolotočem povinností však nejsme daleko od pravdy, která nás upozorňuje na to, kde se vlastně stala chyba, a proč k poklesu erekce dochází. Kdo z vás je prozíravý a konečně chápe, že Viagra a její generika jsou jen berličkou, která však neřeší samotnou příčinu těchto neblahých událostí, zamyslí se nad tím, a začne jednat. Kolotoč povinností se velmi rafinovaně a cíleně přibližuje vyvolání chronického stresu. A čím více se stresujete, a čím déle to trvá (a někdy jsou stresové vlivy stěží postřehnutelné), tím vyšší pravděpodobnost adrenální únavy a s ní spojenými problémy s erekcí, depresemi i nezájmem o sex.

Namísto úvah, jak koupit Viagru, začněte ihned postupně vyhánět stres z vašeho života a dopomáhejte si vhodnými bylinkami, například Ženšenem, Rozchodnicí růžovou, Kotvičníkem nebo Ashwagandhou. Souhrnně se jim říká „adaptogeny“, protože udržují hormonální rovnováhu, zvyšují hladinu testosteronu a pomáhají lépe zvládat stresové situace.

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.