Zkusit to může každý

Nezáleží na tom, jestli máte kdovíjakou inteligenci, ale prostě jednou může přijít den, kdy si řeknete, že už vás vaše práce nebaví, ale nehodláte dát výpověď a hledat to samé místo v jiném podniku. To by nemělo smysl.
Proto je dobré začít se poohlížet po nějakém vzdělávacím středisku.
Možná se vám zprvu nebude zdát, že si budete muset za kurz zaplatit. Ale na druhou stranu, jaká lepší finanční investice vás napadá?
Existují instituce, kde opravdu vědí, jak pomoci druhým. I nezaměstnaným, nebo těm, kteří díky svému špatnému zdravotnímu stavu mají problém sehnat práci, protože se na ně všude nahlíží jako na nemocné a neužitečné.
brýle na čtení a fixa
Dokážou zajistit školení na míru v oblasti dovedností, protože spolupracují s profesionály z různých profesí.
Můžou vám pomoct v oblasti personální diagnostiky a psychodiagnostiky včetně posuzování předpokladů k výkonu určitého povolání. To znamená, že spolupracující psycholog vám dá vypracovat test, po jeho vyhodnocení si s vámi popovídá a doporučí, jaké zaměstnání by pro vás bylo nejlepší. Jestli toužíte po něčem konkrétním, můžete se sami zeptat, jestli by vám to doporučil.
Máte-li v sobě dost trpělivosti a empatie a chcete se stát asistentem učitele pro nějaké zdravotně postižené dítě, firma vám dokáže tento kurz zajistit. Nebo se naučíte znakovou řeč.
V současném zaměstnání vám vytýkají, že máte problémy učit se nové věci s počítačem? Nevadí, i tady vám rádi pomůžou ho ovládat, jak je potřeba. V IT kurzu se naučíte pracovat s grafickými programy, nebo vytvářet webové stránky apod.
Zdravotně postižení se mohou přihlásit do tzv. pracovní rehabilitace, kde vám odborníci poradí správnou volbu povolání, pomohou vám najít a udržet si zaměstnání.
Ale také existují programy, které se přímo zaměřují na zaměstnanost žen. Pomáhají odstraňovat překážky bránící ženám v účasti a setrvání na trhu práce.
knihovna za studentkou
Mladí lidé, kteří se ještě nevyznají, můžou od takových projektů očekávat pomoc ve formě rozvoje základní gramotnosti potřebné pro hledání, vyjednání a udržení si pracovní pozice, včetně právní a finanční gramotnosti a dovednosti v oblasti počítačů.
Rozvinou si pracovní návyky.
Zapojte se třeba i tím, že požádáte svého zaměstnavatele, aby vám a vašim spolupracovníkům zajistil další vzdělávání, které povede k lepším pracovním výsledkům a spokojenosti všech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.