Seniorské portály

Není to tak dávno, kdy počítačově gramotný senior představoval spíše světlou výjimkou. V současné době se dostává do seniorského věku generace, jejíž mnozí představitelé běžně pracovali s výpočetní technikou a počítač užívali také v soukromí. Jsou to senioři, kteří nepotřebují absolvovat kurzy výpočetní techniky, protože jsou uživatelsky dost zdatní. Používají chytré telefony a mnozí dokonce využívají sociální sítě jako například Facebook. Jsou rádi in. Paradoxně častěji mají facebookový profil mladí senioři než jejich potomci, kteří často Facebook odmítají z toho důvodu, že jejich děti jsou jím až příliš fascinovaní.
šťastná rodina
Proto i na internetu najdeme celou řadu portálů, které jsou určeny pro seniory. Pojďme se podívat na jeden z nich s prostým názvem i60.
Určitě se nejedná o portál, který by nabádal k tomu, aby senioři chodili krmit holuby, nebo aby vyšívali ubrusy.
zamilovaní senioři
 

Internetová inspirace k aktivnímu životu

Najdete témata zaměřena na aktivní způsob života. Najdete zde tipy na cestování a dovolené, různé poradny, v určitém věku člověk potřebuje právní a sociální poradenství, kromě toho zde je veterinární poradna, protože senioři si velmi často pořizují domácí mazlíčky, dále jsou zde tipy na módu, protože i v seniorském věku může člověk dobře vypadat a v neposlední řadě zde najdeme také seznamku, včetně článků zaměřené na partnerské vztahy v seniorském věku. Protože láska to je prostě evergreen. Láska kvete v každém věku, a i když je to možná k nevíře, tak v tom seniorském obzvlášť. Tento věk přináší bolestná úmrtí partnerů, což je velmi stresující, ale protože nikdo nechce zůstat sám, lidé i v tomto věku často aktivně hledají partnery. Určitě se člověk snáze odhodlá inzerovat své srdce na webových stránkách cílené pro své vrstevníky, než na standardní seznamce, kterou obvykle využívají podstatně mladší lidé.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.