Rty jako malované

Co je potřeba k tomu, abychom jako ženy dosáhly toho, mít dokonalé a svůdné rty, které už od pohledu přilákají pozornost našeho okolí. Není za tím žádná velká věda, jen jim musíte věnovat péči, kterou potřebují proto, aby vypadaly jako malované.
dívka s rtěnkou

..1 Hydratace za všech podmínek

I když nemáte rády pocit mastných rtů, věřte, že se bez jejich hydratace neobejdete. Potřebují totiž přijímat i živiny a minerální látky, které jich udrží vláčné a zdravé. Pocit popraskaných rtů každá žena přímo nesnáší a v takové chvíli je už pozdě napravovat chyby, kterých jste se dopustily.
V době, kdy se chystáte jít spát, jim dopřejte výživný balzám, který se do rána postará o to, aby byly připravené na to, zvýraznit vás jako osobnost.

..2 Bez rtěnky neodejdu!

To by se mělo stát vaším mottem. Žena má tolik možností k tomu, jak se „parádit“ a postarat se o to, aby byla o něco krásnější. Je to přirozeně ženské – líčit se a kromě make-upu, je důležité myslet i na výběr vhodné a atraktivní rtěnky.
V současnosti se nemusíte obávat toho, že se vám rozmaže na vašich zubů, protože se jejich struktura a vychytanost zlepšila na mnohem vyšší úroveň. Moderní a populární jsou rtěnky výrazných barev, v kterých převládá převážně odstín sytě červené.
Taktéž se dává přednost matným typům a těm, které slibují, že vydrží na rtech celý den – za všech okolností.
pohled nahoru

..3 Kosmetická úprava rtů

Žádná novinka a ani žádná ostuda. Není nic zvláštního na tom, přivést vaše rty do dokonalosti díky tomu, že si jich necháte zvětšit. Každá žena touží po plných rtech, kterými by se mohla chlubit a ostatní ženy by jí záviděly to, jak jí to perfektně sluší.
Proč někdy přírodě nejít naproti a pomoct jí zdokonalit to, co dle vašeho skromného pohledu zanedbala? Pokud máte tu možnost, není potřeba se bránit skutečnosti, že můžete být ze dne na den krásnější a mít rty, po jakých jste vždy toužily.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.