Práce pro milovníky psů

1. Veterinář

Stát se veterinářem je to, co si většina lidí představí, když uvažují o kariéře práce se zvířaty. Ve skutečnosti je to jedna z nejoblíbenějších pracovních možností pro děti v den kariéry. Bohužel, jen málo z nich si své sny skutečně plní. Protože stejně jako stát se lidským lékařem, ani veterinářem se nenaučíte za pár hodin studia. Než se vám to podaří, bude to trvat několik let. Je to vysoce kvalifikovaná profese, která vám zabere 8-10 let studia.

Držte se toho a budete odměněni tím, co mnozí považují za nejprestižnější zvířecí kariéru. Strávíte své dny prací s širokou škálou zvířat, vylepšováním a zachraňováním životů a ano, pomáháte jim přejít, když je čas.

Alternativní možností je stát se veterinárním technikem. Zabere to jen dvouletý kurz školení, poté můžete asistovat při každodenních veterinárních úkonech.

m

2. Psí chodec – venčení psů jako zábava a koníček a zároveň pracovní místo

Chodíte rádi v parku se psy? Protože stát se profesionálním pejskařem může být vaše věc! Spousta lidí potřebuje pomoc s cvičením a socializací svých psů, protože na to sami nemají čas ani schopnosti. Najděte si klienta, pozdravte jeho štěně, popadněte jeho psa za vodítko a bavte se! A ano, nechte si za to zaplatit.

m

Spousta psů může zůstat sama, zatímco jejich lidé jdou dělat jiné věci, například chodit do práce, aby se živili. Jejich psi a štěňata potřebují pozornost a společnost. Můžete ušetřit den, pomoci jim cítit se lépe a užít si pobyt s širokou škálou psů, aniž byste museli platit za jejich každodenní péči a platit za jídlo.
4. Psí hlídač

Máte rádi psy a rádi sedíte? Zde je skvělý nápad, který by pro vás mohl být perfektní! Staňte se profesionálním hlídačem psů. Pomozte rodičům, kteří milují psy, ven a postarejte se o jejich pejska, když jsou na dovolené nebo na výletě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.