Když se chcete bát a u toho si hrát

Until Dawn

Tato hra je jako klasický horor. Skupina mladých lidí, která je „typicky americky rozdělena“ (geek, krasavice…) tráví noc v osamocené chatě. Během hry si vyzkoušíte hrát za všechny postavy. Jde o děsivý a graficky nádherně zpracovaný příběh. Postavy byly vytvořeny za pomoci reálných herců. V jedné z postav tedy jednoznačně rozpoznáte například Rami Maleka. Výborné je, že se ve hře sami rozhodujete a vaše rozhodnutí ovlivní to, které z postav přežijí! Tohle jedna z nejlepších hororových her!
děsivý výtah

Evil Within 2

Druhý díl japonské hororové klasiky. Příšery, se kterými se zde setkáte, vás rozhodně vyděsí. Jejich vzhled je opravdu děsivý. Další strašidelná a graficky moc vyvedená hororovka. Co se hraní týče, je trochu náročnější. Hodně se tu střílí a náboje vám dojdou jedna dvě. Pokud jste hráč začátečník, možná to bude trošku náročnější, ale vyzkoušejte to!

S.T.A.L.K.E.R.

Stalker je herní série. Má 4 díly a všechny se odehrávají v Černobylu, který se v poslední době díky seriálu stal velmi oblíbeným prostředím. Série je postavena hlavně na výborné, děsivé atmosféře. Setkáte se zde s různými zmutovanými nepřáteli. Velmi oblíbená a děsivá série, u které se rozhodně nudit nebudete. Ale bát? To se budete určitě!
tvář v temném lese

Vampyr

Děj tohoto RPG se odehrává po první světové válce. Příběh začíná tím, že se hlavní hrdina probudí a neví co se děje. Jak název hry napovídá, stal se z něj upír. A vy za něj budete hrát. Sami se rozhodnete, zde budete „hodným“, nebo zlým upírem. Hra má úžasnou atmosféru, propracovaný příběh i grafiku. Perfektní varianta pro milovníky upírů!

Outlast

Starší, ale ikonická hra. Díky tomu, že jde o starší kousek, seženete ji doslova za pár korun. Tahle hra je velmi brutální, je v ní spoustu krvavých scén. Odehrává se v sanatoriu pro psychicky nemocné. Toto prostředí je samo o sobě děsivé a v této hře naprosto vyniká. Hra působí poměrně reálným dojmem a o to vystrašenější budete!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.