Hry a sport

Jaké byly vaše nejoblíbenější hry, když jste byli malí? Myslím si, že asi každá holčička měla ráda to, že si mohla hrát s panenkami a taky panenky vozit v kočárku. Mě tohle taky opravdu hodně bavilo a já vám říkám, že asi lepší hru jako dítě jsem vůbec neznala. Takže jsem si vždycky vzala třeba například taky knihu anebo omalovánky, což mě taky moc bavilo. A nejraději jsem si právě vymalovávala obrázky, kde byly panenky anebo koně. Myslím si, že opravdu každá malá holka má ráda koně anebo jednorožce. Kdybyste viděli, kolik jednorožců a taky koníků a panenek má například moje čtyřletá dcera, tak byste se asi smáli. Nemám pravdu?

Děti jsou hravé.

Anebo chytali za hlavu. Moje dcera má toho opravdu hodně. A ne, že já bych jí to jenom kupovala. Já mám totiž jedinou dceru, jediné dítě a další dítě neplánuj. Takže moji rodiče a tati můj přítel dceru opravdu hodně rozmazluje, takže se nedivím, že dcera má opravdu hodně hraček. Já bych jí taky nejraději rozmazlovala, ale už opravdu nemám čím. Moje dcera už má všechno, takže raději dbám na to, aby dcera se dobře učila a aby taky měla zdravou stravu.

Děti mají různé hračky.

Dcera má ráda hry, a to hlavně různé kreativní hry, které se týkají ale karet a nebo míčů. Také jsem ráda, že dcera má opravdu moc ráda míčové hry, protože v tomhle je asi po mně. Můj přítel mi řekl, že on byl líný, zatímco já jsem měla ráda opravdu míčové hry, a to hlavně baseball a taky basketbal. Jsou to velice zajímavé hry, kde se člověk opravdu vylítá a potom krásně unavený lépe usíná v posteli. A vaše oblíbené hry jsou jaké? Co třeba klasický běh? To si taky pamatuji, jak mě učitelka nahlásila na přespolní běh. Sice se mi tam moc nechtělo, ale nakonec to byla velká zábava. Poznala jsem tam taky spoustu přítel z jiných škol, se kterými jsem se taky pak scházela. A věřte, že přátel není nikdy dost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.