Pyramidy a technika

Co si myslíte o tom, že technika a další technické věci a vymoženosti jsou tady s námi už hodně dlouho? Věděla jsem, že mnoho lidí tomu nebude ani věřit. Jenomže když si vzpomenu třeba na Egypťany, jak stavěli Pyramidy a různé hrobky, tak se mi vždycky z toho tají dech. Musí to být opravdu perfektní a taky velice mimořádné, protože postavit třeba například Pyramidou, Cheopsovu Pyramidu, kde jsou velice těžké kvádry, musí být opravdu hodně těžké a složité. Taky si myslím že Egypťané byli velice chytří, když tuto techniku a další složité věci, jako kladka a kladkostroj, co uměli vynaleznout.

Technika a Egypt. Stále bádání.

Že o tom vůbec věděli, že tohle vůbec funguje a že to jde. A nyní, v moderní době je to podle mě úplně jinak. Teď někdy si dokonce říkám, jestli my lidé nejsme nějak moc pozadu, protože mi řekněte, že jsme od toho Egypta nevynalezli toho opravdu mnoho. Myslím si, že kdyby Egypťané přemýšleli dále a dále a faraoni taky, tak by tady na světě bylo asi více kvalitní techniky a více technických vymožeností než třeba například dnes. Anebo co si o tom myslíte vy? Myslíte si, že Egypťané stavěli Pyramidy a různé hrobky, měli různé jiné a více kvalitní a propracované technologie?

Pyramidy jsou zázrak.

Taky se někdy říká, že jim prý pomáhali mimozemšťané, lidé z jiného světa. A sice nevím jak vy, ale já tomu tak z půlky věřím. Nevěřím na sto procent na mimozemský život a na UFO, ale myslím si, že samozřejmě nejsme ve vesmíru sami. Myslím si, co tady ještě nějaká civilizace, která se třeba v technice vyzná o sto procent lépe než třeba my. A o tom nevím, ale jistě to třeba umí lépe skrývat. A to díky moderní technologii. Mnoho lidí mám technologii, ale věřte mi, že technologie tady bylo opravdu hodně dlouho před námi, jenom si to možná lidstvo nechce pořádně nechat připustit. Nebo o tom vůbec neví nebo to mají jenom za bláboly. Jenomže kde je pravda?

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.