Počítač a technika

Možná se to nezdá, ale já jako žena mám moc ráda techniku. Vždycky když jsem byla v nějakém obchodě, kde se prodávala technika a další podobné věci, tak jsem byla opravdu ve svém živlu. Mě to hodně bavilo a taky jsem jako malá dívka si hrála s technickými věcmi. Taky jsem měla velmi ráda takové ty hračky, které jsou interaktivní. Tak jsem si řekla, že až budu velká, že bych chtěla studovat taky nějakou školu, která se zabývá právě technikou. Tohle mě bavilo opravdu nejvíc a taky se toho všimli moji rodiče, kteří mi říkali, že je opravdu těší, že jejich jediná dcera má ráda techniku.

Baví mě nové technické postupy.

Ale nemyslete si, že jsem měla ráda pouze jenom techniku tohle vůbec ne. Protože já jsem byla takové dítě pro všechno. Bavilo mě hrát si jak s panenkami nebo s plyšovými hračkami, tak mi taky bavilo si hrát s interaktivními plyšákami nebo s nějakými technickými věcmi. Moc ráda jsem si hrála taky hrála například s velkým robotem. I když to byla hračka přímo pro kluky, tak máma s tátou řekli, že mě určitě na Vánoce jako dárek zaujme. A měli pravdu.

S počítačem denně pracuji.

A později, že jsem byla starší a dostala jsem mobilní telefon a taky wi-fi věž, tak jsem byla opravdu v sedmém nebi. Bavilo mě všechno zkoumat v mobilním telefonu, jaké má všechny funkce a tak podobně. A víte, co jsem nakonec vystudovala? Samozřejmě, že informatiku. Takže pracuji s počítačem a zkouším hledat nové postupy, jak využít počítač úplně na maximum. A mě to baví a je zároveň mým koníčkem. Není totiž opravdu nic lepšího, než když je vaše zaměstnání jako vaše záliba. Myslím si, že bych nemohla pracovat někde, kde mě to unavuje a kde mě to psychicky vsává. Jsem ráda, že pracuji se skvělou a velmi kvalitní technikou, kterou si mohu využívat, jak chci. Hledat nové a lepší postupy, jak ulehčit každému život, aby lidí měli více času na rodiny. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.