Přeprava léků

Víte, jak je složitá přeprava zdravotnického materiálu? Já si myslím, že je to opravdu náročné, protože já jsem si to vyzkoušela. Tedy sice pouze jenom jako závozník, ale už jsem to věděla, co to obnáší. A já se v tom teď vyznám, protože můj kamarád jezdil a rozvážel léky. A vím už, že přeprava zdravotnického materiálu není jen tak jednoduchá. Protože můj kamarád mi vždycky řekl, že mu všechno v papírech musí sedět. Prý všechno, co veze v autě, tak musím mít všechno dopodrobna popsané taky v jeho papírech a smlouvách. Protože než to někam doveze, tak to zase další člověk zkontroluje, jestli všechno sedí. A pak jsem si řekla, že tohle nebude opravdu žádná sranda. A přeprava zdravotnického materiálu taky musí probíhat tak, aby všechno klaplo. Musí se dodržovat určité postupy a taky hlavně hygiena. Jedná se přeci o zdravotnický materiál.

Rozvoz by mě bavil.

Tak u toho se musí dbát velmi často na hygienu. A další manipulační techniky. Protože vy byste jistě nechtěli, abyste dostali nějakou poškozenou náplast anebo obvaz. To by potom nebylo čisté. A je jasné, že pokud máte nějaké zranění, otevřenou zlomeninu, tak chcete mít všechno čisté a nepoužité. To je úplně logické. Proto si myslím, že přeprava zdravotnického materiálu je hlavně o hygieně a správné manipulaci. Se vším se musí manipulovat opravdu jemně a důkladně. A všechno musí sedět. Taky se musí samozřejmě kontrolovat stav krabice a stav datumu, jestli něco není projité lhůtou.

Přeprava je někdy složitá.

Tady jde vidět, že přepravu zdravotnického materiálu je opravdu složitá a není jen pro každého. Tady to chce hlavně odvahu a hodně velkou trpělivost. Já sama jsem si řekla, jestli bych na to sama měla nervy. Nejsem totiž takový člověk, co oplývá trpělivostí a podobně. Navíc jsem si řekla, že zase jízda dodávkou by mě moc bavila. No uvidíme, kam mě osud zavane.

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.