Moje auto

Vždycky jsem si přála mít nějaké krásné auto. Jenomže jak už všichni víme, tak ne všem se z jiných sen splnit Sice jsem auto nakonec měla, ale bylo to opravdu takové škaredé a dnešní lidé by tomu řekli křáp anebo jestli to má popelnice. Chápu, že mnoho lidí nemá ani peníze na to, aby si pořídili úplně obyčejné auto za pár šlupek. Jak se říká. Já jsem bohužel taky na to neměla, takže jsem z toho byla velice zklamaná, protože mnoho lidí mi dalo za pravdu, protože já vlastně na to auto nemám ani peníze. A sice mám takovou práci, kde mám opravdu skvělý plat a pěkné peníze, ale to bohužel nestačí.

Někdy si auto půjčuji.

Já, než si stihnu ušetřit na nějaké auto, tak už utrácím peníze, protože patřím k těm lidem, kteří neumí pořádně šetřit peníze a neumí s penězi hospodařit. Tak jsem si řekla, že jsi některé peníze budu ukládat u mé babičky, která mi ty peníze vůbec nedá a dám mi je, až vše budu potřebovat na auto. Jak jsem řekla, tak jsem taky udělala. Moje peníze má moje babička a myslím že, že už tam mám kolem padesáti tisíc korun. Řekla jsem si, že dokud nebudu mít sto tisíc korun, tak ať mi babička ty peníze nedává. A jsem opravdu ráda, že mám alespoň babičku jako pokladničku, kam si můžu ukládat peníze, bych si později koupil auto.

Šetřím si na auto.

A věřte mi nebo ne, ale to opravdu nejlepší způsob, jak to můžu udělat, protože já bych si opravdu sama takhle peníze na nějaké lepší auto nenašetřila. Asi bych si stále půjčovala někde z půjčovny auto, protože řidičský průkaz už mám, ale opravdu mi to nestačí, protože půjčovna aut je pravdu drahá, než kdybych měla vlastní auto koupené za své peníze. A jak jste se dostali vy ke svému autu? Taky znám několik případů, kdy třeba někdo auto zdědil. Takhle to měla moje kamarádka. Myslím si, že zdědit auto je asi ten nejlepší způsob, jak mít do začátku nějaké auto. Asi nikdo nemá hned velké peníze na auto.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.