Typy automobilů

Motorová vozidla,  jsou v dnešní době čím dál tím používanější téma. Proto i my si zde o nich něco povíme. Víme, že auta máme manuální nebo automaty. Pojďme si tedy teď rozdělit auta na několik typů. Hatchbacky patří v poslední době k těm oblíbeným. Můžou být třídveřové nebo pětidveřové. Pokud chcete využít kufr, tak musíte sklopit záď, abyste měli více místa. Tyto auta nejsou nijak velká. patří k těm menším. 

moto

Sedany patří k těm nejoblíbenějším. Jejich výhodou oproti Hatchbackům mají už odděleny prostor pro sezení i pro kufr, což je obrovská výhoda. Kombi patří také k oblíbenějším a jsou výhodné i pro rodiny s dětmi, jelikož jsou větší. Proč kombi? Kombi se jim říká kvůli tomu, že mají nejen více prostoru pro sezení, ale mají i větší kufr. Pak tu máme SUV. SUV jsou vhodné pro ty, kteří chtějí větší auto. Takže je vhodné i pro rodiny s dětmi. SUV nejsou úplně nejlevnější, pokud sháníte levné SUV tak se zkuste poohlédnout po tom, které nemá nápravu na všechny čtyři kola .

moto

Liftback je taková směsice sedanu a hatchbacku. Připomíná sedana kvůli místům na sezení pro 4-5 osob a sklopnou zadní část, kterou se blíží hatchbacku. Coupé je všem známé, ale ne pod tímto názvem. Coupé je dvoudveřové auto, které je určeno pro 2-4 osoby. Záď auta klesá a toto převažuje spíše u sportovních aut. MPV je víceúčelový vůz většinou pro 5-7 lidí. Je pětidveřový a může mít dokonce i posuvné dveře. Vevnitř je mnoho prostoru pro rodiny s dětmi. Off-road zná snad každý je to auto pro 4-9 osob, které je přizpůsobeno náročnému terénu. Výhodou jsou velké nájezdové úhly, které na těchto autech nesmí chybět. A pak tu máme například Limuzínu. Na limuzíny je radost pohledět. Každý se za ní otáčí, protože to jen tak na silnici neuvidíte. Limuzína je dlouhé auto pro klidně 9 lidí. Pokud chcete luxusní rozlučku se svobodou, tak tohle je jasná věc. 

Jaký typ auta preferujete vy? 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.