Internet a smích

Každý se umí bavit, ale jiným způsobem, někdo k tomu potřebuje mít okolo sebe své přátelé nebo rodinu, jiní se dokáží bez sebemenšího problému zabavit úplně sami. V posledních letech, došlo velkému rozšíření našich možností ve světě internetu, a tudíž i webových stránek, a k čemu jinému by je lidé použili než k tomu, aby rozjasnili tváře jiných uživatelů zábavnými videi, nejrůznějšími parodiemi nebo k tomu využili i ty nejjednodušší vtipy.

muž smějící se u telefonu

Vtipů je samozřejmě spousta a je mnoho cest, jak je podat. Tím nejrozšířenějším způsobem, nebo spíše formátem pro tvorbu vtipů na internetu, se stal pojem MEME „mím“.

Jedná se o prosté vyjádření pocitu, názoru či nastínění situace, ve které se může kdokoli z nás vyskytnout během všedního i nevšedního dne. Meme se skládá z pravidla z nějakého ustáleného obrázku, samozřejmě nic vám nebrání ve využití nějakého úplně nového a popisku, který vystihuje zmíněné pocity nebo události, odehrávající se ve vašem životě.

Meme se tak šíří mnoha způsoby po celém internetu a jsou stále oblíbenější, stojí za tím především jejich jednoduchost. Meme můžete najít všude kam se podíváte, od obyčejných sociálních sítí jako je Facebook nebo Twitter, až po stránky určené právě samotným meme. Jednou takovou stránkou je 9GAG.com, slouží právě pro sídlení, především zábavných meme, tato stránka vznikla v roce 2008 v Hong-Kongu a těší se veliké komunitě rozrostlé po celém světě. Na této stránce se ale nevyskytují pouze meme, nýbrž i postřehy z celého světa na aktuální dění, u kterého, ale samozřejmě není opomenuta zábavná složka. Každý se zde může vyjádři k danému příspěvku pomocí komentáře, takže je zde vždy i prostor na váš vlastní názor.
obrázek žáby „pepe“

Pro mnohé se tak, může jednat i netradiční zdroj informací o tom co se děje ve světě, a proč by ne, když se jedná o webovou stránku, jejíž účelem by nemělo být nic jiného než spojovat lidi přes celý svět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.