Zvesela ke zdravějšímu životu

Zná to většina z nás. Ať už z estetických nebo zdravotních důvodů člověka dříve nebo později postihne snaha nastartovat a udržet zdravější životní styl, jehož součástí je kromě pravidelného pohybu a potřebné relaxace také kvalitní strava. Prvním jídlem dne je snídaně, která nás má vybavit vším potřebným do začátku nového dne.
ovesné vločky
Pokud opustíme míchaná vajíčka, smaženky a koblihy a začneme se poohlížet po zdravější variantě, zjistíme, že vůbec není jednoduché si v nepřeberné nabídce produktů vybrat ty správné. Zdaleka ne totiž vše, co se zdravě tváří, zdravé také je. Některé fit tyčinky například obsahují vysoké množství cukrů, problémem mohou být také zvýrazňovače chuti, které se do některých potravin přidávají. Pozor je třeba dát také na obsah tuku, který je např. v müsli, které se zapéká, poměrně značný.  Navíc, aby člověk v jakémkoliv snažení vytrval, musí ho to také alespoň do určité míry bavit a to bývá při redukci a rekondici také často kámen úrazu.     
Skvělým pomocníkem v nové životní etapě může být česká firma Mixit, která neotřelým způsobem nabízí řadu výrobků, od směsí müsli, vydatných kaší, tyčinek až po zdravé svačinky a nápoje. Předností produktů této značky není jen jejich kvalita a pečlivý výběr surovin, ale také jejich barevná a veselá prezentace na webových stránkách společnosti. K originalitě nabídky patří v neposlední řadě také příležitost si hrát. Ta se projevuje zejména v možnosti vybrat si z různých barevných variant vlastní tubus a sestavit si obsah směsi právě z těch obilovin, ovoce a oříšků, které má člověk nejraději. Nejprve si zvolíte některý z nabízených cereálních základů, kdy si můžete rozkliknout jejich přesné složení. Poté si základ doplníte oblíbenými druhy sušeného ovoce, a to jak sušeného klasickým způsobem, tak i mrazem (lyofilizované ovoce); vedle běžných druhů lze zvolit např. granátové jablko nebo moruši a vytvářený mix si tak ozvláštnit. Nezbývá než dosypat do směsi nějaké ořechy, které dodají zdravé tuky a potřebnou energii, a případně se rozmazlit např. perlami čokolády „Ruby“ z růžového kakaového bobu nebo jinými nabízenými dobrotami.
miska s müsli
Při vytváření mixu sledujete naplňování tubusu na pravé straně stránky, kde se aktualizují také nutriční hodnoty Vaší směsi a cena. Hotovému mixu můžete dát vlastní název a vybrat si barevnou variantu tubusu, v níž Vám bude Váš snídaňový společník doručen. Po ukončení objednávky se můžete už jen těšit, až k Vám první tubus připutuje. Není zřejmě potřeba zdůraznit, že Vámi vytvořený a pojmenovaný mix v krásném tubusu je také vhodný jako dárek, který jistě potěší každého.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.