Vybíráme betonové ploty

Ke každému rodinnému domu patří jeho kvalitní oplocení. Funkcí oplocení je především zachování soukromí a ochrana vašeho majetku. Nikdo totiž nechce vidět na svých záhonech plných krásných kytek zaběhlého psa nebo cizího člověka. Pokud takový plot hledáte, vsaďte na betonové ploty. Betonové ploty jsou moderním typem oplocení a jejich velikou výhodou je, že vám dlouho vydrží. Mohou vám sloužit i 40 let, to je lákavé, nemyslíte?

betonový plot

Betonové panely můžete mít hladké nebo s ozdobnou povrchovou úpravou. Velice dobře vypadají panely s reliéfem, imitací kamene nebo raznicovým otiskem. Plot také můžete mít z každé strany jiný. Vybírat si můžete z několika barevných provedení, kromě šedých tónů začínají být oblíbené také ploty žluté nebo červené. Panely mají přesné rozměry a montují se mezi betonové sloupky pouhým skládáním na sebe. V panelech jsou totiž vyfrézované přesné drážky. V případě poškození jednoho panelu, je možné poškozený panel jednoduše vyměnit.

gabionový plot

Velikou výhodou betonových plotů je snadná údržba. Ploty nemusíte ničím pravidelně ošetřovat, jak je tomu například u dřevěných plotů. Jestliže chcete, aby vám betonový plot vydržel co nejdéle, povrch impregnujte. Také není čas od času zlé betonový plot vyčistit. Nejjednodušší bude vzít na betonový plot vysokotlaký čistič. Čištění tak bude rychlé a efektivní. Ploty nemusí bít celé jenom z betonu. Beton můžete kombinovat s jinými materiály. Jako výplň můžete použít třeba dřevo, kov nebo dokonce i plast. V případě dřevěných výplní však musíte počítat s pravidelnou údržbou plotu. Vybrat si taky můžete gabionové sypané stěny. Tyto ploty jsou nejenže krásné, ale chrání před větrem, hlukem a poskytují soukromí. Vhodný betonový plot Praha vám pomůže vybrat firma Ploty a brány MPC. Nechte si poradit od zkušených odborníků, kteří vám rádi zpracují cenovou nabídku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.