Rozsah služeb stěhování v Hradci Králové přesahuje i rámec standardních situací

Stěhovací služby se dnes posunuly na jinou úroveň, je to dáno velkou konkurencí v tomto oboru, kdy se jednotlivé firmy snaží vyjít zákazníkům vstříc a nabídnout služby, s nimiž jsme ještě před dvaceti, třiceti lety nemohli počítat.

kartonové krabice

Ochota stěhováků sahá až tam, že vám demontují kuchyňskou linku, rozeberou šatní či vestavěnou skříň, převezou bez úhony klavír nebo varhany, můžete je požádat o přestěhování soustruhu, poradí si i s velkou a těžkou nerozkládací sedací soupravou, kterou je nutné vynést do pátého patra bez výtahu, a zvládnou i přestěhovat dlouhé koberce po schodišti ve vysokopodlažním panelovém domě.

Někdy se řeší i poměrně svízelné a neobvyklé situace, jako je rozbahněný terén před domem, extrémní letní vedro nebo naopak silné mrazy, stěhováci jsou ochotni přestěhovat i vzrostlé palmy ze zimní zahrady nebo velké akvárium.

kočka v krabici

Stěhování nebo vyklízení

Některé stěhovací firmy stěhování Hradec Králové poskytují i službu vyklízení různých prostor, které jsou obyvatelné, anebo slouží jako sklady, výrobní prostředí, garáže atd. Stěhování Hradec Králové můžete oslovit i v těchto případech, kdy potřebujete vyprázdnit pozůstalost, kterou jste získali v dědictví, anebo ji obývají nějací nájemníci.

Stěhovací firma si poradí v podstatě se vším, pouze musíte počítat s tím, že odpojení plynových spotřebičů musí provádět odborník s patřičným certifikátem, a jsou-li nutné zásahy do elektroinstalace, měl by být přítomen i specialista v oboru elektro.

Stěhováci v průběhu vyklízení mohou narazit na nebezpečné předměty, jako jsou chemikálie, výbušniny, stará svítidla, ropné látky, barvy a ředidla, akumulátory a prošlé léky, které odváží na sběrná stanoviště pro nebezpečný odpad.

Výhodou vyklízecí služby je rychlá akce, záleží na rozsahu prací a množství odpadu, ale většinou se podaří vyklizení provést během několika hodin.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.