Když nás tlačí finanční tíseň

Dostali jste se do finančních potíží vlivem nepříznivé situace? Nebo je to daleko horší? Máte dokonce dluhy nebo exekuce na majetek? Potřebujete nutně a velice rychle sehnat půjčku, abyste to mohli napravit? Víte, že vám v takovém případě banky nepůjčí? Co dělat jiného? Nemusíte se ničeho obávat, máte ještě jiné možnosti. Jedním z nich je i nebankovní hypotéka.

I za předpokladu, že nemáte až tak velké problémy, můžete přemýšlet o půjčce či úvěru. Pokud ručíte nemovitostí, máte stále zajištěnou poměrně nízkou úrokovou sazbu a to platí i v tomto případě. Navíc může být fixovaná na několik let, s nízkou úrokovou sazbou a samozřejmě také nízkou měsíční splátkou, abyste dokázali splácet. Zvolit si totiž můžete i dobu splatnosti. Ta může být nastavena až na 30 let.

Hledáte hypotéku? Nechcete jít do banky, proto zkoušíte najít názvy jako je nebankovní hypotéka?

zahrada

Co tedy znamená a co nám může přinést? Nejprve je potřeba si říct, že nebankovní neznamená, že by tyto produkty byly o tolik jiné než bankovní. Máte zde nízké úroky jako v bance a obdobné podmínky. Rozdíl je v tom, že soukromé společnosti mohou být tolerantnější, proto mohou poskytnout půjčky například i lidem se záznamem v registru nebo s exekucemi. Pro mnohé klienty je přínosem, že jsou tolerantnější a mohou poskytnout půjčku i lidem s nižšími příjmy nebo podnikatelům, kteří mají nízká daňová přiznání na konci roku.

úředník

Do finanční tísně se můžeme dostat velice snadno. Nedáte si jeden měsíc pozor na splácení faktur nebo na úhradu za telefon a už můžete být zapsáni v registrech dlužníků. Z něj se zápis smaže až po několika letech, co nemáte žádný přestupek.

Kolem peněz se točí celý náš život, pokud hledáte vhodnou hypotéku, zjistěte si předem vždy veškeré podmínky. Díky půjčce s ručením se můžete dostat z nemalých problémů, ale také si jich hodně přidat, například když nebudete splácet.

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.