Nemovitosti v Chorvatsku


Sníte o tom, že se ráno probudíte při pohledu na nádherné jaderské moře, a když jdete večer spát, tak slyšíte šumění vln. To může být realita. Chcete vlastní dům, byt nebo apartmán v Chorvatsku? Chorvatsko, které leží na Balkánském poloostrově, je skvělou lokalitou pro život. Mořské plody, teplý vzduch a mnoho dalšího, to všechno je v Chorvatsku. Chorvatsko je asi nejoblíbenější lokalitou Čechů pro dovolené a teď si představte, že zde můžete bydlet. Prodej nemovitostí v Chorvatsku https://www.najadranu.cz/prodej/ naleznete na tomto odkazu. Všechny nabízené apartmány jsou několik desítek metrů od moře.

Nemovitosti v chorvatsku

Krásné výhledy na písčité pláže jako z obrázku. A díky koupi nemovitosti si můžete dopřát luxus dovolené, kdykoliv přes rok. A další výhodou je, že svoji nemovitost při vaší nepřítomnosti, můžete pronajímat, a tak si vytvořit slušný vedlejší pasivní příjem, protože ceny přímořských realit rostou již od začátku roku 2016 a v roce 2021 vzrostly více jak o 6 %. V nabídce je hodně krásných nemovitostí například: Aqua Beach Residence Žaborič, což je apartmánový dům s výhledem na moře a 60metrů na pláž, Cena za 1metr čtvereční je 3500 euro. Tento dům se ještě staví a jeho výstavba bude hotova 05/24.

Nejblíšší pláž aqua

Je to architektonický moderní apartmánový dům. Dnes jsou volné k prodeji tři apartmány. Jeden je v přízemí, jeden v prvním patře a jeden ve druhém patře. Všechny tyto apartmány mají dvě ložnice, velký obývací pokoj s kuchyní, předsíň, koupelnu a obrovskou terasu, z druhého patra je krásny výhled na moře. Všechny apartmány mají v cenně jedno parkovací místo, což je značná výhoda a po domluvě lze koupit další. Jen abyste věděli, za kolik se prodávají domy okolo tak je to průměrně 5000 euro za jeden metr čtvereční, a ještě k tomu se jedná o pozemky, které jsou mnohem dál od moře, a navíc u silnice. Tato stavba se začala stavět na konci září 2022.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.