Na pivo Jan Škeřík

Patříte mezi ty lidi, kteří se rádi vzdělávají a dozvídají se různé zajímavosti? Milujete podcasty ? Máte rádi celebrity?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, myslím, že Vás podcast bude bavit. Osobně používám podcasty velmi často, například ke zlepšování angličtiny, má to spoustu výhod. Pokud si stáhnete podcast ve formátu mp3,máte jistotu, že trénujete opravdu poslech a ne čtení. Ale to v tuhle chvíli není podstatné.

kava_salek_pohoda

Tak jo, ještě jedna otázka, vlastně dvě.(Omlouvám se za mojí zvědavost ) Máte rádi kávu? Jestli jste právě teď odpověděli ano, myslím, že právě teď se Vám začnou sbíhat sliny a začnete toužit po dávce kofeinu do Vašeho těla, který Vás nabije energií, ale samozřejmě všeho moc škodí, nic se nemá přehánět.(Ale samozřejmě jeden nebo dva šálky neuškodí.) Mimochodem věděli jste, že nedávno vědci přišli na to, že pravidelné pití kávy snižuje riziko vzniku Alzheimerovy choroby? Nebo že když máte kolísavý tlak, tak byste si měli dopřát 2 šálky (nejlépe ráno a večer?)Upraví se Vám Váš krevní tlak na správné hodnoty, takže jak se říká, „zabijete dvě mouchy jednou ranou“ Dáte si výbornou kávu a ještě uděláte něco pro své zdraví.

Říkala jsem, že otázky budou dvě, myslím, že ten je ten správný čas na druhou otázku. Neradi připravujete kávu sami, máte raději kávu od druhého člověka?

kava_vyborna_smetana

Upřímně, spíše mi řekněte, kdo nemá rád kávu připravenou od někoho jiného? Takových lidí moc není. Pokud bydlíte blízko Litomyšle nebo si chcete udělat výlet, měla bych pro Vás typ na člověka, kdo umí dělat opravdu výbornou kávu. Jmenuje se Jan Skeřík a má kavárnu právě v Litomyšli. A představte si, že se stal dokonce baristou roku v roce 2017! To je úžasné, viďte?? Dobrá káva a skvělá obsluha – výborná kombinace. Honza si totiž zakládá na empatii ke svým zákazníkům, takže nepříjemné obsluhy se rozhodně nemusíte bát. Tak by to mělo být. Pokud byste se chtěli o Honzovi dozvědět více, určitě si poslechněte tento podcast Na pivo Jan Škeřík Krekrrr. Nevím, jak Vy, ale já jsem právě dostala chuť na šálek výborné kávy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.