Máte-li z čeho splácet, pak máte vyhráno

Dříve neměl v podstatě člověk ve finanční nouzi jinde šanci, pokud se svou žádostí o úvěr neuspěl u klasické banky. V současné době se mu nabízí mnohem více možností. Už není zapotřebí v opravdu krajní nouzi obíhat příbuzné a známé a mé a čekat, kdo se ustrne.

animovaný obrázek – hypotéka – výměna peněz za dům

Úvěry se dělí na spotřebitelské a podnikatelské. Jak je z názvů patrné, jsou rozděleny podle účelu. I přes toto rozdělení se ale jedná o půjčky bezúčelové.

  • Americké hypotéky mají v lecčem podobné podmínky jako finanční produkty, které nabízejí banky.
  • Jedná se například o široké možnosti v oblasti splatnosti.
    • Může to být jeden rok, ale také mohou být splátky nastavené na třicet let.

Před uzavřením úvěrové smlouvy žadatel neplatí nic předem. Úroková sazba se pohybuje už od krásných tří procent.

Zástava nemovitosti je nutná

Pokud bychom porovnali podnikatelský a spotřebitelský úvěr z hlediska snadnosti získání, pak by byl vyhrávajícím podnikatelský. Zde se totiž tolerují záznamy v registrech dlužníků i nízké daňové přiznání. U úvěrů spotřebitelských je posuzování o něco málo přísnější. Příjmy se dokládají, ale není to nikterak složité a náročné. Dají se uznat rozličné příjmy a také je jejich doložení snadné.

postava podnikatele, který spěchá za svých úspěchem

  • V obou případech platí především jedna důležitá věc – je možná tolerance v mnoha záležitostech, ale je naprosto nutné, aby byl dlužník schopen v budoucnu své závazky splácet.

Společná je i jedna podmínka. K získání úvěru je nutné vlastnit nemovitost anebo mít možnost o zastavení nemovitosti požádat třetí osobu.

  • Hypotéky od nebankovního poskytovatele můžete získat na všechny druhy nemovitostí, které se nacházejí na území našeho státu.
  • Mezi ně patří například i družstevní byt anebo pozemek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.