Domy české i zahraniční

Obydlí mohou být jak českého původu, tak také zahraničního. Vybíráme pro vás jen ty nejlepší a nejkvalitnější kousky. Přejeme si, aby naši zákazníci byli spokojeni. Obydlí můžete využívat pouze rekreačně nebo je můžete používat celoročně. Záleží jenom na vás, co s obydlím provedete, podle toho, na co jej budete potřebovat, si také můžete vybrat z mnohých druhů.
tři kluci.jpg

1) Můžete v nich bydlet celoročně. Takovéto domy se zateplují speciální PUR pěnou, která je posledním nejmodernějším a nejlepším zateplovacím systémem.

2) Hodí se také pro rekreační bydlení. Například jako chata, chalupa někde na kraji lesa či na kraji jezera, ve které budete přebývat pouze sezónně.

3) A v neposlední řadě může jít třeba o kancelář či přechodné pracoviště. Obydlí se vám plně přizpůsobí. Díky tomu si můžete vybrat menší typ s jednou místnosti, která vám bohatě vystačí. Podnikejte ve vlastním, hodí se jako kancelář, vzorkovna, ale využít je můžete na různé druhy podnikání.
nápisy na polštářích.jpg

Komfort a pohodlí

V tomto typu obydlí máte vysoký komfort a příjemné pohodlí. Obydlí vám můžeme kompletně vybavit. Celý dům postavíme, profesionálně dovezeme, provedeme úpravy terénu před samotným dovozem, odborné zapojení a umístění. Nic nemusíte řešit.

Vybírejte z levných mobilní domů. Velkou výhodnou je i jejich mobilita. V případě, že si nejste jistí, jestli budete bydlet i nadále na jednom a tom samém místě, můžete využít právě toto obydlí, která se dá kdykoliv snadno přemístit. Je to užitečné i z pohledu volnosti. Až vás to přestane na jednom místě bavit, můžete si vybrat jiné a dům si nechat převést. Zajišťujeme profesionální přepravu těchto obydlí a to na jakoukoliv vzdálenost. Po celé České republice vám dům převezeme.
postel u stolu.jpg

ü Poskytneme i veškeré další služby

ü Nejenom, že pro vás dům vyrobíme zcela nový, nebo si můžete vybrat z ještě levnějších obydlí, která již máme skladem, ale také vám poskytneme profesionální přepravu, ustavení i terénní úpravy před dovezením obydlí. Zajišťujeme opravy, záruční a pozáruční servis a máme široký doplňkový sortiment.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.