Požádejte o pomocnou ruku

Překážky, které brání v poskytnutí úvěru od banky, mohou být různé. Většinou se však jedná o exekuční řízení nebo nechvalně známý záznam v registru. Důvodem může být i nízký příjem žadatele o hypotéku. Pokud o podání pomocné ruky požádáte některou nebankovní společnost, která poskytuje půjčky, mohou z tohoto rozhodnutí plynout většinou pouze výhody.

dům

  1. Potřebné finance budete mít k dispozici už do čtyřiadvaceti hodin.
  2. Nebudete muset dokládat výši příjmu.
  3. Předem nebudete platit žádné poplatky.

Co musíte pro celou věc udělat? Jednoduše nafotit nemovitost, kterou budete za půjčku ručit. Pak fotografie spolu se žádostí poslat na ten správný mail a už jen čekat na zdárné vyřízení vašeho problému.

  • Pokud na finance opravdu spěcháte, je možné vše urychlit a vyřídit hypotéku ještě týž den, co jste podepsali smlouvu.

Odhad nemovitosti nebudete muset financovat ze svých prostředků, ale o vše se postará protistrana. Vy dostanete až sedmdesát procent z této odhadní ceny.

Půjčte si, na co chcete

Splatnost úvěru může být v některých případech prodloužena až na třicet let. A za tu dobu se jistě vaše finanční situace natolik zlepší, že budete moci vše uvést opět do stavu naprosté spokojenosti. A pokud by se tak stalo dříve a vy byste se chtěli tohoto dluhu zbavit, pak to není žádný problém.

  • U tohoto nebankovního produktu neplatíte nic za předčasné splacení hypotéky.
  • Neobsahuje ani žádné vedlejší poplatky předem.
  • Kromě toho odpadá i hromada papírování.

dohoda

Vše bude prostě vyřízeno v několika málo krocích. Tato hypotéka bez registru se zaměřuje především na klienty, kteří by u běžné banky neměli šanci se svým požadavkem uspět. Zde se můžete zbavit nežádoucí exekuce anebo můžete využít například službu, která vám kompletně oddluží vaši nemovitost. Další možností je půjčit si prostě jen tak. Třeba na dovolenou snů.

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.