Tunikové šaty pro každou příležitost

V této době jsou velmi oblíbené tunikové šaty. Jde vlastně o delší trička, halenky či mikiny, ale v delším provedení, které dosahuje většinou na stehna. V tomto chladném období jsou oblíbená, protože se nosí k zatepleným legínám a punčochám. K tomu se přidají také kozačky. A je to ideální outfit i do chladných dní. Samozřejmě jsou tunikové šaty vhodným kouskem i v letním období.

tunikové šaty

Tunika je tedy velmi dobrým a praktickým kusem oblečením pro každou ženu. Můžete si vybrat tuniky se zipem a kapucí, které jsou spíše ve sportovním stylu. Ale také tunikové šaty, které jsou více společenské a hodí se i do práce či na večerní příležitosti. Tunikové šaty jsou vyráběné v různých tvarech, vzorech, stylů, barev a materiálů. Výběr je opravdu veliký a vy si tak můžete vybrat právě tu, která se nejvíce hodí k vašemu stylu nebo pro danou událost. Hojně se využívají, pokud má někdo rád boho styl, ale není to rozhodně podmínkou. Tunikové šaty díky široké nabídce zapadají do každého stylu a téměř pro každou situaci. Vyrábějí se také tuniky se zajímavými potisky a vy tak budete díky nim velmi originální.

tunika s potiskem

Tyto skvělé tunikové šaty jsou vhodné téměř pro každou postavu. Zakryjí problémové partie, jako boky, břicho a zadeček. A pokud máte spíše vosí pas a chcete ho zdůraznit, můžete k tunice použít pásek. Tuniky působí velmi žensky a jsou něco mezi halenkou a šaty. V letním období k nim můžete vzít kraťasy či krátkou sukni a zdůraznit tak nohy. Zároveň budou problémové partie schované v tunice. A pokud vyberete i vzdušný materiál, tak vám budou velmi příjemné. V teplejších měsících se hodí k legínám a úzkým kalhotám. K hodně širokým kalhotám nejsou tunikové šaty moc vhodné.

Pokud váháte, zda si tuniku pořídit, pak rozhodně neváhejte si nějakou vyzkoušet a pořídit. Je lepší si tuniky ozkoušet abyste věděli, který střih vám nejvíce vyhovuje a dělá pěknou postavu. Tunikové šaty jsou univerzálním kusem oblečením, který využijete na mnoha příležitostí a budete s ní spokojeni.

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.