Kape vám někde voda?

Znáte ten pocit, vzbudíte se uprostřed noci, zaposloucháte se do ticha a najednou uslyšíte: kap, kap! Zděšením vyskočíte z postele a jdete pátrat, kde to kape. V lepším případě je to jen špatně dotažený vodovodní kohoutek v koupelně, v tom horším to bude netěsnící ventil na topení, a to už nejspíš vědí o kapající vodě i sousedi pod vámi. Nebo přijdete domů z práce a s hrůzou zjistíte, že v koupelně či na záchodě je na stropě mokrý flek, v horším případě, že už je v koupelně na zemi louže. Má to společné řešení! Zavolat instalatéra!

instalater

Instalatér, to je taková pohotovost pro vodovodní, ale i plynové trubky. Ale náplní práce instalatéra není jen řešit havárie, ale také v nových bytech udělat rozvody vody, plynu či topení. Instalatér nám také odborně zapojí pračku, myčku, ale i umyvadlo nebo dřez. Jen odborně zapojené odpady vás nechají v noci klidně spát a nebudou vás budou kapající vodou. Mít známého nebo již ověřeného šikovného instalatéra, to je jako výhra ve sportce, protože shánět někoho neznámého v případě havárie, hledat na internetu a doufat, že bude mít čas, to vás bude stát pevné nervy. Kape vám někde přes těsnění? Potřebujete uvolnit starý zarezlý ventil? Potřebujete naistalovat nové WC nebo umyvadlo, či zapojit dřez? Šikovný instalatér bude s prací rychle hotový a budete mít jistotu, že když se vrátíte z práce domů, nenajdete byt vytopený.

instalater

Mnoho rodičů si přeje, aby jejich dítě vystudovalo vysokou školu, ale máte-li syna, který má šikovné ruce a umí se ohánět, měli byste zvážit, zda pro něj nebude výhodnější vyučit se řemeslo a pokud bude skutečně šikovný, klientelu si brzy získá a bude spokojenější, než kdyby se nutil do učení a pak pracoval v oboru, který by ho nebavil. Po šikovných instalatérech bude vždycky sháňka, protože na vysoké škole vás nenaučí, jak se hasákem utahuje vodovodní barerie.

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.