Jednoduché stránky můžete mít zdarma

Vzhledem k tomu, že internet dnes pronikl prakticky každé domácnosti a instituce nejen v našich zeměpisných šířkách, ale v podstatě všude po světě, snad tedy s čestnou výjimkou amazonských pralesů, roste také počet webů. A to raketovým tempem. Hlavní podíl na tom má samozřejmě vyšší dostupnost internetu a také jeho rychlost. Zatímco před dvaceti lety byla celosvětová síť zoufale pomalá a přístupná pouze pro několik vyvolených, dnes je možné surfovat po internetu rychlostí blesku a za pakatel. A to nejen z pohodlí svého domova, ale i z kaváren, hospod, knihoven, parků, náměstí, zkrátka odkudkoliv. Internet je současnosti totiž běžně i na mobilních zařízeních.

ikony internetu

Snadno a rychle

Dalším důvodem, proč je dnes na internetu více než miliarda webových stránek, je jejich jednoduchá výroba. Kdysi bylo k tvorbě internetových stránek umět alespoň základy programování a kódování. Určitě bylo vhodné se vyznat trochu i ve tvorbě grafiky a mít samozřejmě i příslušné programy. Pro běžného smrtelníka tedy bylo prakticky nemožné vytvořit si vlastní web bez toho, aniž by nemusel platit někomu, kdo tyto schopnosti má. V současnosti je ale situace úplně jiná a stránky si může vykoumat i naprostý laik. Musí jen vědět, kde začít.
binární čísla

Základem je používat programy, či spíše aplikace, díky kterým se práce na novém webu může zkrátit na pár minut. To není nic složitého. Stačí použít vyhledávač a zadat „tvorba webu zdarma“. Objeví se vám celá řada programů a aplikací, z nichž většina z nich je k dispozici zdarma nebo pouze za drobný poplatek. Navíc je super, že rozhraní je v češtině, takže pokud máte problémy s angličtinou, je to další nezanedbatelné plus. Součástí programů je samozřejmě i detailní nápověda, ale ta většinou není nutná, jelikož se jedná vesměs o maximálně intuitivní záležitosti, takže práce moc mít nebudete. Jednoduché stránky můžete mít nejpozději do hodiny, a to i s grafikou. Je to sice základ, ale stačí to.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.