Co vás nejvíc zajímá na sedacích vacích

Zda jsou pohodlné a není to jen reklamní trik

O sedacím vaku vám může kde kdo napovídat spoustu informací, některé mohou být zkreslující, jiné záměrně zatajené či vyzdvihované zcela neoprávněně. Proto vám doporučujeme dívat se na věc pohledem selského rozumu a zároveň zdravě kritickým, zkrátka stále platí přísloví: „důvěřuj, ale prověřuj“. Ideální je přesvědčit se o tom všem na vlastní kůži, vyzkoušet si tento výrobek někde ve vzorové prodejně a pak jej třeba pořídit přes e-shop tam, kde mají na výběr z barevných a tvarových variant to, co vám vyhovuje.

fialový vak

Na pohodlí sedacích pytlů je založen celý jejich úspěch a některé z nich bychom mohli dokonce přezdívat i jako „lehací pytle“. Dá se na nich povalovat a měnit poloha velmi pružně, zaujímat sed, polosed, leh na zádech, na boku, s nohama pod sebou nebo opřenýma o taburet či o zem. Zvláště velké vaky jsou natolik flexibilní, že nezklamou ani obézní osoby, seniory či náročné nadšence, kteří propagují meditace a různé další typy relaxačních technik.

hnědý sedací vak

Zda mají dlouhou životnost a dobře se udržují čisté

Velký problém sedacích souprav a křesel je čistota. Stačí kapající kečup nebo hořčice, případně vylití omastku z opečené klobásy a máte hned o zábavu postaráno. Vyčistit takové skvrny z čalounění není jen tak, někdy se na to musí povolat čisticí stroj. To u vaku s nylonovým potahem máte situaci snazší, ten se snadno vyčistí roztokem vody se sodou, octem nebo saponátem, a v nejhorším lze z vaku vysypat výplň a opláchnout potah třeba ve vaně či sprchovém koutu. Zvládnete to sami za pár minut.

A jak je to s životností vaků? Nylonové potahy jsou velmi pevné a vydrží spoustu let doslova netknuté. A co se týče výplní, kuličky se mohou časem zdeformovat a ztrácet své flexibilní schopnosti, ale prodávají se náhradní výplně, čímž životnost vaku prodloužíte o další roky. Náhradní polystyrenové kuličky nejsou drahé a jsou dobře dostupné v různých obchodech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné příspěvky

© Ozdobse.cz - Všechna práva vyhrazena.