Provoz e-shopu pozastaven, e-shop je na prodej.
dominik.vlach@waltinternational.com



Swarovski náušnice

29%Štrasové náušnice Avril krystalŠtrasové náušnice Avril krystalMHM 500 Kč
Zobrazit další produktyCelkem 1 položek1 z 1

Swarovski náušnice

Šperk o vás mnohé vypovídá. Výběr náušnice je stejně důležitý, jako volba bot. Musí vám dokonale padnout, hodit se k vaší osobnosti a zároveň ladit k oblečení. Ideální variantu představují překrásné náušnice, které zdobí krystaly Swarovski. Swarovski náušnice dokonale ozdobí každou ženu, hodí se pro každou příležitost. Sledujte bohatou nabídku dokonalých náušnic, které vás rozzáří.

Šperky, které mají kouzlo

Ženy se chtějí líbit a být neodolatelné. Krystaly Swarovski jsou známé především pro svůj uhrančivý lesk a také dokonalý brus, který vás uchvátí na první pohled. Náušnice však nejsou doménou pouze žen, ale také malých slečen, které se chtějí líbit. Pro děti jsou nejvíce vhodné zlaté náušnice, které jsou opravdu kvalitní a slušivé. Zlaté dětské náušnice působí něžně, jsou menší než ty, které jsou určeny dospělé ženě.

Náušnice pro děti?

Maminky chtějí svým dcerám pořídit to nejlepší, především kvalitní náušnice. Velice oblíbené jsou také náušnice z chirurgické oceli, která je maximálně šetrná a vysoce odolná. Odborníci radí pořídit náušnice, které jsou odolné proti poškrábání, bezpečné a nezpůsobují alergické reakce. Náušnice s krystaly swarovski můžeme jen doporučit. Obecně jsou pro děti vhodné menší dětské náušnice swarovski, které nejsou těžké a dítěti nijak nevadí.

Různé druhy kovů s krystaly Swarovski

V nabídce najdete také stříbrné náušnice swarovski, které jsou nesmírně slušivé a vhodné pro každodenní nošení. V tomto případě vyniká stříbro s barevnými krystaly Swarovski a působí velice romanticky. Téměř k nerozeznání vypadají náušnice swarovski z chirurgické oceli. Chirurgická ocel má podobné vlastnosti jako stříbro, je trochu tmavší a není tak lesklá. V kombinaci s brilancí krystalů Swarovski však působí pěkně. Objevte kouzlo náušnic Swarovski.