Provoz e-shopu pozastaven, e-shop je na prodej.
dominik.vlach@waltinternational.comStříbrné prsteny

Řadit: Cena:
0 Kč až 3000+ Kč
Zobrazit další produktyCelkem 0 položek1 z 1

Prsteny ze stříbra

Stříbrné šperky jsou velmi variabilní, když vezmeme v potaz šíři sortimentu a zároveň skutečnost, že jsou snadno kombinovatelné. Stříbro má velkou výhodu v tom, že je cenově dostupné pro každého a tyto šperky se vyrábějí v nepřeberném množství různých variací. Stříbro je poměrně měkký kov, pro který je charakteristická jeho brilance. Pro klenotnické účely se přidávají do stříbra další příměsi, které pak zlepšují jeho užitné vlastnosti. Podíl čistého stříbra činí ve většině šperků přibližně 90 %. O stříbrné šperky je třeba také dobře pečovat, vyhnout se styku se chemikáliemi a skladovat je odděleně, neboť mohou začít černat.

Kvalitní stříbrné prsteny

Stříbrné prsteny patří k nejoblíbenějším šperkům vůbec. Jemný bílý lesk stříbrných prstenů zvýrazní třpyt drahých kamenů. Velmi oblíbené jsou stříbrné prsteny se zirkony. Zirkon v kombinaci se stříbrem působí velmi elegantně a jemně. Vynikají především vysokou brilancí. Tyto šperky přináší například značka Cacharel.

Stříbrné prsteny s kameny jsou obecně velmi žádané, může se jednat o drahé kameny nebo například zirkon. Kámen prstenu dodá nádech luxusu a také jej dostatečně zvýrazní. Chcete-li si pořídit skutečně drahý kousek, zvolte prsteny s diamanty. V nabídce zjistíte, že prsten nemusí být jen kulatý, ale lze trochu experimentovat.

Rhodiové stříbro

Většina prstenů v naší nabídce není vyrobena z klasického stříbra, ale z takzvaného rhodiového stříbra. Rhodiování znamená antioxidační úprava, což je zcela nový způsob povrchové úpravy šperku. Díky této úpravě stříbro neztrácí lesk a nezčerná. Takto upravené šperky jsou téměř k nerozeznání od bílého zlata, rhodiové stříbro totiž patří mezi nejdražší kovy. Šperky jsou odolné, nečernají, mají vyšší lesk a zároveň ani nežloutnou. Rhodiové prsteny s drahými kameny jsou vhodné také jako zásnubní nebo snubní prsteny.