Provoz e-shopu pozastaven, e-shop je na prodej.
dominik.vlach@waltinternational.comStříbrné přívěsky

Zobrazit další produktyCelkem 0 položek1 z 1

Přívěsky ze stříbra

K řetízku se hodí také vhodný přívěšek na krk. Některé ženy mají rády pouze jednoduchý řetízek, většinou ale volí kombinaci s přívěskem, který tvoří základ šperku. Pokud máte přívěsek, každý si ho patrně všimne více, nežli samotného řetízku. Přívěšek by měl kopírovat váš vkus a vaši osobnost. Pokud jste romantický typ, pořiďte si srdíčko nebo třpytivou slzičku, pokud máte ráda výstřednost, můžete zvolit například lebku nebo něco extravagantního. Je jen na vás, čemu dáte přednost.

Jaký přívěsek zvolit?

Nabídka přívěsků je více než pestrá a někdy není snadné si vybrat. Ujasněte si, jaký chcete materiál. Velmi žádané jsou stříbrné přívěsky na krk, které snadno sladíte jak se stříbrným řetízkem, tak s bílým zlatem či chirurgickou ocelí. Nabízíme šperky z rhodiovaného stříbra, které má podobné vlastnosti jako bílé zlato. Jde o vysokou kvalitu. Velmi vkusně působí stříbrné přívěsky, které zdobí kamínky Swarovski. Swarovski přívěsky oceníte v případě, že milujete lesklé a výrazné šperky, které zároveň působí nesmírně něžně a křehce.

Romantické duše ocení stříbrné přívěsky srdce. Mohou se stát také ideálním dárkem pro vaši partnerku například k příležitosti svatého Valentýna.

Také děti si zde přijdou na své

Nezapomínáme ani na naše nejmenší. Dětské stříbrné přívěsky jsou vhodné pro malé holčičky i chlapečky. Někteří rodiče kupují svému potomkovi řetízek s přívěškem jako symboliku jeho narození. Starší děti, zejména tedy mladé slečny jej od vás dříve či později budou vyžadovat. Zde se klade zvýšený důraz na kvalitu.

Absolutní top jsou přívěsky z bílého zlata. Jde o nádherný a kvalitní šperk, který se hodí do společnosti, ale také k běžnému nošení.