Provoz e-shopu pozastaven, e-shop je na prodej.
dominik.vlach@waltinternational.comStříbrné náušnice

Zobrazit další produktyCelkem 0 položek1 z 1

Stříbrné náušnice

Stříbrné náušnice patří mezi velmi žádaný sortiment, neboť stříbro je stále velmi oblíbené. Nabídka zahrnuje kulaté náušnice, visací či takzvané pecky. Každá náušnice je propracovaná do nejmenšího detailu, vyrobena z kvalitního rhodiového stříbra, které má vlastnosti bílého zlata a je vysoce kvalitní. Výhodou tohoto druhu stříbra je, že nečerná a nezpůsobuje alergické reakce. Rhodium má dobrou odolnost proti působení chemických látek, které se nachází v ovzduší.

Z naší nabídky si vybere každý

V nabídce naleznete také stříbrné náušnice se zirkony. Mezi zákazníky se těší velké přízně především proto, že kameny vypadají na první pohled téměř k nerozeznání od drahokamů, přesto jsou cenově dostupné pro každého. Stříbrné náušnice se zirkony jsou vhodné pro každodenní nošení. Zirkon není tak vzácný, vyznačuje se vysokou brilancí a může mít různé barvy. V nabídce náušnic nejčastěji najdete čirý zirkon. Náušnice se zirkony působí něžně a krásně. Nechte se oslnit tou neuvěřitelnou brilancí a bohatou škálou barev.

Zejména do společnosti můžete vybrat náušnice s perlou. Perla to je synonymum něhy a ženskosti. Perlové náušnice působí čistě a křehce. Jedná se o malý lesklý kulovitý předmět, který vniká uvnitř perlorodky. Ideální perly jsou kulaté a hladké. Ve šperkařství jsou velice ceněné.

Druhy náušnic

Pokud máte ráda kruhy, zvolte stříbrné náušnice kruhy. Tento druh náušnic volí častěji mladé ženy. Dáváte-li přednost výrazným náušnicím, pak pro vás budou vhodné stříbrné náušnice visací. Ty jsou nepřehlédnutelné, ovšem ne každý je snese, neboť bývají těžší. Mnoho žen se obává, aby své náušnice neztratily. Kupte si stříbrné náušnice na šroubek, které dobře drží na uchu díky praktickému zapínání.

V neposlední řadě najdete v nabídce stříbrné dětské náušnice. Náušnice patří i k malým holčičkám, které je mohou nosit již od kojeneckého věku. Zde je potřeba opravdu dbát na zdravotní hledisko a koupit pouze kvalitní a odolné dětské náušnice