Provoz e-shopu pozastaven, e-shop je na prodej.
dominik.vlach@waltinternational.comStříbrné náramky

Řadit: Cena:
0 Kč až 3000+ Kč
Zobrazit další produktyCelkem 0 položek1 z 1

Náramky ze stříbra

Stříbrné náramky na ruku patří mezi nejoblíbenější šperky, které působí velmi elegantně. Stříbrné náramky jsou dokonce žádanější než zlaté náramky. Je to dáno tím, že je vysoce kvalitní, odolné a cena je také o dost příznivější. V nabídce najdete velmi pestrou paletu náramků buď hladkých a jednoduchých, nebo zdobených například krystaly Swarovski či diamanty. Vyberte si náramek podle svého vkusu nebo jej zakupte pro své blízké. Náramek je velmi pěkný dárek, kterým uděláte radost každému.

Dámy, vyberte si náramek u nás

V nabídce najdete stříbrné náramky dámské, které dokonale ozdobí vaše zápěstí. Stříbro je naprosto bezpečný kov, který nezpůsobuje alergické reakce, nečerná a je odolný proti poškrábání. Velmi pěkně vypadají stříbrné náramky v kombinaci s kameny. Nechybí Swarovski náramky, jimž dominují čiré nebo barevné krystaly. Jednotlivé krystaly vynikají vysokou brilancí a čistotou. Výsledný efekt je neodolatelný. Náramky můžete využít ke každodennímu nošení nebo společenským příležitostem.

A co teprve náramky s diamanty. Pokud si chcete dopřát kousek luxusu, pak s takovým náramkem nemůžete udělat chybu. Náramky, které zdobí diamanty, jsou o něco dražší. Nicméně patří mezi nejcennější šperky. Můžete je samozřejmě nosit denně, ale hodí se spíše k příležitostnému nošení. Každý šperk je doplněn certifikátem od výrobce.

Pánové, ozdobte se

V nabídce stříbrných šperků jsou náramky také pro muže. Stříbrné náramky pro muže jsou vkusné a elegantní. Splňují potřeby každého muže. Pánské náramky se v podstatě tolik neliší od dámských. Muži si nepotrpí na kameny a dávají přednost jednodušším a především robustnějším šperkům.

Stříbro je nadčasová elegance

Vybírejte z bohaté nabídky stříbrných náramků. Každý náramek má svá specifika, ale jedno mají všechny společné. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního rhodiovaného stříbra. Tato speciální úprava dodává šperkům podobné vlastnosti, jaké má bílé zlato. Ozdobte své zápěstí nebo udělejte radost svým blízkým.