Provoz e-shopu pozastaven, e-shop je na prodej.
dominik.vlach@waltinternational.comSvátek všech zamilovaných, a to Valentýn – období, kdy se chováme ke svému partnerovi nebo partnerce příkladně, mile a láskyplně. S tím vším samozřejmě souvisí také vyznání lásky, a to včetně zajímavého dárku. Najít tu správnou inspiraci přitom nemusí být nijak složité a náročné. Tím nejdokonalejším dárkem, který můžete k valentýnu dát, je zcela určitě šperk. Právě tím uděláte svému protějšku ohromnou radost, a navíc ho bude mít neustále u sebe, a to jako důkaz vaší dokonalé lásky.

Nejenom pro ženy a dívky

Dárky si samozřejmě dávají oba partneři, a rozhodně neplatí, že by šperk musel kupovat hlavně muž. I ženy dnes mají bohaté možnosti toho, co pro své partnery koupí. Ideální je volit pevnější a robustnější varianty, s důrazem na jednoduchý vzhled. Dokonale se tak nabízí třeba různé náramky a řetízky, které mohou být stylovou ozdobou každého muže. A pokud víte, že i ten váš by takový šperk nosil, máte dárek na Valentýna vybraný, a to jednoduše a snadno.

Pro ženy je možnost výběru mnohem bohatší

A ačkoliv něžnější pohlaví se při výběru správného šperku orientuje hlavně na zmíněné řetízky a náramky, muži mají výraznější možnosti volby. Začneme-li os samotné oblasti obličeje, je třeba zmínit náušnice. Ty je ideální vybírat nejenom podle celkové líbivosti, ale i podle toho, jaký tvar obličeje má naše partnerka. O tom jsme vás již informovali v jednom z předchozích článků. Na výběr jsou tak varianty od těch nejdrobnějších náušnic, po skutečně rozsáhlé, až extravagantní modely. Má-li vaše žena či dívka ráda originalitu, určitě nešlápnete vedle.

Řetízkem či náramkem také nic nezkazíte

Není třeba se bát ani tradičních náramků a řetízků. Jakmile totiž spatříte aktuální nabídku, bude vám jasné, že veškeré tradice a jakákoliv podobnost s mužskými modely je pryč. Výrazné provedení složené z velkých oček, zdobení drahými a různě barevnými kameny, nebo doplnění o řadu různých netradičních materiálů. Zkrátka originalita jde ruku v ruce i v tomto směru, a není důvod se jí jakkoliv bránit.

Nejste si jisti? Zkuste sadu

Ne vždy ale můžete mít při výběru jasno – zvláště, pokud chcete šperky kombinovat. V takovém případě buď vsadíte na svůj úsudek, nebo raději sáhnete po již hotových sadách. U nich budete mít jasno, že kombinují dvě stejné charakteristiky šperků, ale také dvě stejné barevné kombinace. Díky tomu budou vaší partnerce tyto šperky zaručeně slušet, a to z toho důvodu, že zkrátka budou ladit. Jednoduché, ale naprosto efektivní řešeníy

Šperk k Valentýnu nemusí být drahý

Mnozí si stále myslí, že pokud chtějí svou milou obdarovat šperkem, musí nutně sáhnout hluboko do své peněženky. Ani to už není pravdou, jelikož současné materiály dokážou nabídnout kombinaci naprosto úchvatného vzhledu a zároveň nízké ceny. Stačí pouze vědět, v jakém směru vybírat.
Zapomenout tak můžete na bílé nebo žluté zlato, jelikož oba tyto kovy patří k nejdražším. Nahradit je tak lze třeba stříbrem, popřípadě i chirurgickou ocelí. Ta spadá do kategorie těch nejlepších šperků, a přitom vypadá naprosto dokonale, a jako ideální imitace již zmíněného a o něco dražšího stříbra.
V souvislosti s cenou daného šperku je určitě třeba zmínit, že není třeba vynechávat z výběru i takové varianty, které jsou doplněny o vsazené kameny. Hlavně díky krystalům Swarovski, které skvěle vypadají a jsou velmi levné, není problém vybírat ani šperky v tomto segmentu. Navíc máte možnost kombinovat téměř libovolné barevné variace, což se opět podepíše na celkové originalitě vašeho výběru.
Nebo můžete jít i cestou tradiční… A co se v rámci jí nejvíce hodí? Samozřejmě takový šperk, který je vypracován do tvaru srdce, která právě onu vaší velkou lásku dokonale symbolizuje.