Provoz e-shopu pozastaven, e-shop je na prodej.
dominik.vlach@waltinternational.comSoupravy šperků

23%Štrasová sada Loreta VS0024Štrasová sada Loreta VS0024Ozdobse 440 Kč
Zobrazit další produktyCelkem 1 položek1 z 1

Soupravy šperků

Krásné šperky patří k ženám od nepaměti. Šperky slouží jako ozdoba, jsou ideálním dárkem, který vždy potěší a udělá radost. Velmi oblíbené jsou soupravy šperků, které zahrnují náušnice, náhrdelníky a přívěsky. Souprava šperků Anie Crystal splní všechna vaše očekávání.

Vkusný šperk pro jedinečnou příležitost

V naší nabídce je jedinečná sada šperků, které se nejlépe hodí do společnosti k šatům nebo kostýmku. Sadu tvoří náhrdelník, jenž je zdobený čirými krystaly z dílny Swarovski. Hlavní krystal, který dominuje celému šperku, má rozměry 14 x 10 mm. Vyznačuje se dokonalou brilancí a díky své velikosti je výrazný. Dominantní krystal je vsazen do postříbřeného kovodílu.

Kolem velkého krystalu, který tvoří hlavní část náhrdelníku, se nachází ještě menší krystalky, které jsou stejné velikosti a také čiré. Krystaly jsou nasazeny na postříbřeném řetízku, jehož celková délka je až 50 cm. Náhrdelník působí velice elegantně až romanticky, hodí se k večerním šatům do společnosti, ale můžete jej užít i na běžné nošení.

Něžné náušnice jsou také zdobeny krystaly Swarovski tak, aby dokonale ladily k přívěsku. Hlavní krystal je velký 8 x 6 mm, nad ním jsou ještě další menší krystalky. Všechny jsou čiré a krásně se lesknou. Tyto krystaly jsou vsazeny do postříbřeného kovodílu, který je vyroben z bižuterního kovu. Náušnice mají zapínání na puzetu s nasouvacím uzávěrem, který zajistí, aby dobře držely. Dřík je zhotoven z titanu a má antialergenní úpravu. Nemusíte se tedy bát alergické reakce. Náušnice jsou dlouhé 48 mm.

Dopřejte si kousek luxusu

Sada stříbrných šperků je složena z náhrdelníku a náušnic a tvoří dokonalý komplet, který ocení každá žena. Tato sada šperků Swarovski působí velice luxusně, neobyčejně a krásně. Krystaly z Swarovski jsou velice oblíbené, neboť se vyznačují elegancí a neobyčejnou brilancí, která rozzáří každou ženu.