Provoz e-shopu pozastaven, e-shop je na prodej.
dominik.vlach@waltinternational.comSnubní prsteny

Zobrazit další produktyCelkem 0 položek1 z 1

Snubní prsteny

Výběr snubních prstenů není radno podcenit. Jedná se o prstýnky, které budete nosit nejlépe celý život, a budou vám navždy připomínat váš velký den. Rozhodujícími parametry bývají cena, design, druh kovu, tvar a v neposlední řadě také velikost. V současnosti jsou nejvyhledávanější prsteny z bílého zlata. Velmi pěkně působí kombinace žlutého a bílého zlata. Zejména ženy velmi rády zdobí své prsty drahými kameny, proto si rády volí snubní prsteny, které disponují krásným kamínkem. Muži naopak dávají přednost jednoduchosti. Snubní prsten z bílého zlata hraje zkrátka prim. Bílé zlato patří mezi nejoblíbenější drahé kovy.

Investujte dle vlastního uvážení

Ceny prstenů se liší stejně, jako přání klientů. Každý pár upřednostňuje něco jiného. Svou důležitou rolí hraje také snubní prsten z chirurgické oceli. V nabídce najdete prsteny z vyleštěné chirurgické oceli, která se velmi podobá svými vlastnostmi i vzhledem bílému zlatu. Chirurgická ocel je levnější variantou, ceny prstenů jsou o dost příznivější. Mnoho párů tedy v rámci úspor, které nejsou na úkor kvality, dávají přednost neméně kvalitní a pěkné chirurgické oceli.

Pokud ovšem nelpíte na ceně, můžete si pořídit šperk například s diamantem, který bude zářit na míle daleko. Trendem současnosti jsou jednoznačně barevné kombinace s kamínky. Muži však stále preferují střídmost a jednoduchost, ženy více experimentují a nevyhýbají se výrazným barvám. Lze udělat kompromis. Dámský prsten může být ozdoben o krásný kamínek.

Prstýnky se musí líbit oběma partnerům a také dobře padnout. V nabídce najdete velmi pestrou škálu prstýnků, které jsou vyrobeny z bílého zlata, žlutého zlata, kombinace obou, ale také z chirurgické oceli. Najdete zde jednoduché variace i velmi výrazné.