Provoz e-shopu pozastaven, e-shop je na prodej.
dominik.vlach@waltinternational.comPrsteny Swarovski

55%Prsten RSSW02 fuchsia s krystaly Swarovski ElementsPrsten RSSW02 fuchsia s krystaly Swarovski Elements 349 Kč
Zobrazit další produktyCelkem 1 položek1 z 1

Swarovski prsteny

Značka Swarovski přináší nádherné krystaly, které se blyští na míle daleko. Krystaly Swarovski se vyznačují obrovskou brilancí a také mnoha variacemi co se barev týče. Nádherné kameny Swarovski ve spojení s kovy, jakými jsou zlato, stříbro a chirurgická ocel. Vyberte si prsten podle svého vkusu, značka Swarovski je zárukou kvality, krásy a elegance. Prsteny, které zdobí krystaly Swarovski, jsou skutečným skvostem, který vás doslova rozzáří.

Chirurgická ocel

Chirurgická ocel je IN! V současné době je chirurgická ocel velmi oblíbená a žádaná. Vypadají skvěle, ať už jsou leštěné, nebo matné, s kamínky či bez kamínků. Velkým hitem jsou také rozkládací prsteny. Prsteny z chirurgické oceli jsou zkrátka krásné, vhodné pro každodenní nošení. V nabídce najdete celou řadu prstenů z tohoto kovu. Navíc velkou výhodou chirurgické oceli je skutečnost, že má podobné vlastnosti jako zlato. Je kvalitní, nezpůsobuje alergické reakce a nečerná. Lze ji však pořídit za mnohem nižší částky, oproti zlatu. Proto si prsteny z chirurgické oceli pořizují zejména mladí lidé.

Zvolte si podle svého vkusu

Líbí se vám prsten s krystaly Swarovski? Pak máte skutečně výborný vkus. Velmi pěkně působí také prsten srdce Swarovski. Tento prsten je ideálním dárkem pro každou ženu, které chcete vyznat svou lásku. Z té brilance vás bude doslova přecházet zrak. Nádherné barevné kombinace rozzáří vaši ruku tak, že si toho každý všimne.

Naprosto překrásně působí prsteny, které jsou zdobeny různobarevnými kameny Swarovski. Z těchto prstenů přímo čiší něha a romantika. Některé jsou velmi okázalé, jiné zase jednodušší a méně výrazné. Záleží jen na vás, jaký druh si vyberete.