Provoz e-shopu pozastaven, e-shop je na prodej.
dominik.vlach@waltinternational.comPrsteny

55%Prsten RSSW02 fuchsia s krystaly Swarovski ElementsPrsten RSSW02 fuchsia s krystaly Swarovski Elements 349 Kč25%Ocelový prsten OPR1313Ocelový prsten OPR1313Ozdobse 887 Kč
Zobrazit další produktyCelkem 2 položek1 z 1

Prsteny

Prstýnky jsou velice populárním šperkem a veliké množství žen si život bez něj už neumí ani představit. Asi nejoblíbenější jsou prsteny z chirurgické oceli. Jejich výhodou je dlouhá životnost, a pokud se jedná o kvalitní prsteny z chirurgické oceli, kterou vám nabízíme, tak nezčernají a pořizovací cena je více než příznivá.
 
Dámy si jistě velice rychle oblíbí swarovski prsteny, které jsou hitem dnešní doby. Rozmanitost barev a kamínků je pro mnoho dámských očí velice líbivá a ne jedna kamarádka Vám bude závidět! Velice oblíbenou řadou jsou tribal prsteny RSSW.
 
Určitě nesmíme zapomenout také na stříbrné prsteny, které jsou stále velice populární, avšak je třeba mít na paměti, že od nás bude vyžadována údržba a péče o náš prsten. Pokud však chcete své přítelkyní či manželce udělat opravdovou radost kupte ji zlatý prsten, nebo prsten z bílého zlata. Počítejte však s tím, že za takovou radost budete muset sáhnout hlouběji do kapsy.