Provoz e-shopu pozastaven, e-shop je na prodej.
dominik.vlach@waltinternational.comPřívěsky

11%Ocelový přívěsek NSS65Ocelový přívěsek NSS65Ozdobse 152 Kč
Zobrazit další produktyCelkem 1 položek1 z 1

Přívěsky

Přívěsky na krk jsou nejpočetnější skupinou ve šperkařství.  Dokáží vytvořit již ze zašlého šperku nádherný a neokoukaný model. V naší nabídce je přes 2000 produktů, takže si jistě vybere úplně každý. K dispozici jsou - stejně jako ostatní šperky - v mnoha materiálech. Oblíbené jsou přívěsky z chirurgické oceli, neboť nepotřebují žádnou pěči, lze s nimi koupat a nevyvolávající alergické reakce.
 
Pokud chcete zaujmout na společenské akci, či si dopřát jen příjemný pocit, jsou pro Vás určeny stříbrné přívěsky a zlaté přívěsky. Je třeba však na ně dávat větší pozor a rovněž je zapotřebí o něco pečovat. Samozřejmostí jsou různé barvy a drahé kameny, díky nimž se daný přívěsek stává originálním kouskem a správnou volbou, jak někoho mile obdarovat.
 
Velice populární jsou přívěsky swarovski, které i ten nejobyčejnější šperk rozzáří do zajímavého a půvabného šperku. Hodí se, stejně jako přívěsky srdce, jako dárek pro Vaši milou. Jsou totiž nejen příjemným dárkem, ale rovněž symbolem lásky. Vy, kteří chcete dát najevo opravdovou lásku svému protějšku, hledejte v naší nabídce přívěsek pro dva.
 
Nenabízíme pouze přívěsky na řetízek, můžeme si jimi ozdobit mobilní telefon, kabelku nebo poslouží jako dekorace vašemu svazku klíčů.